Postaw na skandynawską funkcjonalność
Wypróbuj SuperOffice CRM przez 30 dni

Przejdź do formularza
SuperOffice CRM

Dlaczego CRM jest ważny dla Twojego biznesu?

CRM zbiera i integruje wszystkie istotne informacje na temat obecnych i potencjalnych klientów. Dzięki temu, Twoja firma ma jedno źródło wiedzy o klientach, z którego czerpią wszyscy pracownicy.

CRM SuperOffice:

Umożliwia śledzenie i zebranie w jednym miejscu historii interakcji klienta z firmą. Pozwala skoncentrować się na najbardziej dochodowych klientach (cross-selling, upselling). Moduł eMarketing umożliwia wysyłanie np. e- mailingów, zaproszeń na wydarzenia. Ułatwia zarządzanie bazą klientów według np. regionu, długości współpracy, branży, obrotów, zwyczajów zakupowych. Znacznie podnosi efektywność pracy działu obsługi klienta. Porządkuje pracę handlowców. Zapewnia sprzedawcom możliwość korzystania z pełnej wiedzy o kliencie, z każdego miejsca, na urządzeniach mobilnych.
następna zakładka

Dlaczego warto wybrać Concare IT na swojego Partnera CRM?

Nasza firma ma już ponad 15 lat doświadczenia we wdrażaniu najwyższej jakości rozwiązań CRM, tworzonych z myślą o średnich i dużych firmach.

W 2015 roku Concare IT został mianowany najlepszym dostawcą CRM w Danii. 94 % implementacji CRM-u przez Concare jest wdrożeniami udanymi (pracownicy chętnie korzystają z CRM). Posiadamy wsparcie techniczne działające 24/7.

Świadczymy usługi wsparcia w językach takich jak:

włoski angielski niemiecki duński koreański
polski francuski portugalski czeski
turecki rosyjski hiszpański arabski
następna zakładka poprzednia zakładka

Zaufali nam

Kliknij na logo, aby uzyskać więcej informacji o wdrożeniu SuperOffice CRM u naszych klientów.

Produkcja Handel Przemysł chemiczny Dystrybucja Przemysł wytwórczy Media
poprzednia zakładka

Witaj,
będzie nam miło Cię poznać!

 Akceptuję